Search API Solr (4.2.11) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Time zone
ml: സമയമേഖല

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്
