Search API Solr (4.2.9) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: yes
et: jah

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: name
et: nimi

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Files
et: Failid

en: no
et: ei

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Advanced
et: Täpsem

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Undefined
et: Defineerimata

en: minutes
et: minutit

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Query
et: Päring

en: Standard
et: Standardne

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Select
et: Vali

en: Index
et: Indeks

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Extract
et: Eraldamine

en: Domains
et: Domeenid

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Additional information
et: Lisainfo

en: HTTP method
et: HTTP meetod

en: HTTP Basic Authentication
et: HTTP Basic autentimine
