Search API Solr (4.3.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: yes
ne: हो

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Upload
ne: अपलोड

en: no
ne: हैन

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Index
ne: सूची
