Search API Solr (4.3.2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Standard
my: စံ

en: Index
my: အညွှန်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
