Search API Solr (4.3.4) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: yes
ku: بەڵێ

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: none
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: Index
ku: نوانە
