Search API Solr (4.3.4) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: yes
mr: हो

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Files
mr: फाईल्स

en: months
mr: महिने

en: Undefined
mr: अव्याख्यात

en: details
mr: विस्तृत विवरण
