Search API Solr (4.3.5) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: list
or: ତାଲିକା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ
