Search API Solr (4.3.5) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: list
sl: seznam

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: yes
sl: da

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Standard
sl: Standardni

en: details
sl: podrobnosti

en: Index
sl: Indeks

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Additional information
sl: Dodatne informacije
