Search API Solr (4.3.6) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: list
gl: lista

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: yes
gl: si

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: name
gl: nome

en: Upload
gl: Subir

en: Files
gl: Ficheiros

en: no
gl: non

en: days
gl: días

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Undefined
gl: Sen definir

en: seconds
gl: segundos

en: Query
gl: Consulta

en: Standard
gl: Estándar

en: details
gl: detalles

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Index
gl: Índice

en: empty
gl: baleiro

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Advanced configuration
gl: Configuración avanzada

en: Domains
gl: Dominios

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: not empty
gl: non baleiro
