Search API Solr (4.3.6) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: yes
mg: eny

en: Language
mg: Teny

en: error
mg: hadisoana

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
