Search API Solr (4.3.6) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: yes
mn: тийм

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: none
mn: хоосон

en: Upload
mn: Оруулах

en: Files
mn: Файлууд

en: no
mn: үгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл
