Search API Solr (4.3.6) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: list
oc: lista

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: yes
oc: òc

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: name
oc: nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Files
oc: Fichièrs

en: no
oc: non

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Advanced
oc: Avançat

en: Replacement
oc: Remplaçament

en: Undefined
oc: Indefinit

en: seconds
oc: segondas

en: minutes
oc: minutas

en: Query
oc: Requèsta

en: Standard
oc: Estandard

en: details
oc: detalhs

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Select
oc: Seleccionar

en: Index
oc: Indèx

en: years
oc: ans

en: weeks
oc: setmanas

en: Date range
oc: Interval de datas

en: empty
oc: vide

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Domains
oc: Domenis

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: not empty
oc: non vide

en: Resolution
oc: Resolucion
