Search API Solr (4.3.7) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: list
bg: списък

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: yes
bg: да

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Upload
bg: Трансфер

en: no
bg: не

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Time zone
bg: Часова зона

en: minutes
bg: минути

en: details
bg: детайли

en: Select
bg: Избери

en: Index
bg: Индекс

en: years
bg: години

en: weeks
bg: седмици

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Resolution
bg: Резолюция
