Search API Solr (4.3.7) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: list
bs: lista

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: yes
bs: da

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: none
bs: ništa

en: Label
bs: Oznaka

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Query
bs: Upit

en: details
bs: detalji

en: empty
bs: prazan

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: not empty
bs: nije prazan
