Search API Solr (4.3.7) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: yes
lt: taip

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: name
lt: vardas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Files
lt: Failai

en: no
lt: ne

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: minutes
lt: minutės

en: Query
lt: Užklausa

en: Standard
lt: Standartinis

en: details
lt: smulkiau

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Index
lt: Indeksas

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
