Search API Solr (4.3.8) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: list
af: lys

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: yes
af: ja

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Upload
af: Oplaai

en: Time zone
af: Tydsone

en: details
af: besonderhede

en: Index
af: Indeks
