Search API Solr (4.3.8) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: list
fil: listahan

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: yes
fil: oo

en: Language
fil: Wika

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: error
fil: mali

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: none
fil: wala

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Time zone
fil: Sona ng oras

en: Standard
fil: Karaniwan

en: Last modified: @time.
fil: Huling binago: @time.
