Search API Solr (4.3.8) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: list
he: רשימה

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: yes
he: סוגים

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Tags
he: תגיות

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: none
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Upload
he: העלאה

en: Files
he: קבצים

en: no
he: לא

en: days
he: ימים

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Advanced
he: מתקדם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Clear
he: ניקוי

en: Query
he: שאילתה

en: Standard
he: רגיל

en: details
he: פרטים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Select
he: בחר

en: Index
he: אינדקס

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: empty
he: ריק

en: Machine name
he: שם מכונה

en: regex
he: ביטוי רגולרי (regex)

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: not empty
he: לא ריק

en: Any language
he: כל שפה

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את רשומות היומן האחרונות?
