Search API Solr (4.3.8) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: list
kk: тізім

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: yes
kk: Иә

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Label
kk: Атауы

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: details
kk: мәліметтер

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет
