Search API Solr (4.3.8) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: error
ta: வழு

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: none
ta: இல்லை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
