Search API Solr (4.3.9) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: list
ast: llista

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: yes
ast: Sí

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: error
ast: fallu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Upload
ast: Xubir

en: Files
ast: Ficheros

en: no
ast: non

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Standard
ast: Estándar
