Search API Solr (4.3.9) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: list
be: спіс

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: yes
be: так

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: none
be: няма

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Files
be: Файлы

en: no
be: не

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Strict
be: Строгi

en: Standard
be: Стандарт

en: details
be: падрабязнасці

en: Select
be: Выбраць

en: Index
be: Каталог

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
