Search API Solr Search (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Files
be: Файлы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Schema
be: Схема

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
