Search API Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Files
uk: Файли

en: Page
uk: Сторінка

en: Advanced
uk: Розширені

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: No files found.
uk: Файли не знайдені.

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Delay
uk: Затримка

en: Schema
uk: Схема

en: Standard
uk: Стандарт

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: HTTP method
uk: HTTP-метод

en: HTTP Basic Authentication
uk: HTTP Basic-автентифікація

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація

en: Search Content
uk: Пошук вмісту

en: AUTO
uk: АВТО
