Search API Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: none
eu: bat ere ez

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Page
eu: Orria

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Standard
eu: Estandar

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Indexed
eu: Indexatua

en: Asc
eu: Goraka
