Search API Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
