Search API Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Files
lt: Failai

en: Page
lt: Puslapis

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Standard
lt: Standartinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
