Search API Solr Search (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: none
bg: не

en: Page
bg: Страница

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Additional information
bg: Допълнителна информация
