Search API Solr Search (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon

en: - All -
nn: - Alle -
