Search API Solr Search (8.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›
