Search API Solr Search (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Page
ps: پاڼه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Standard
ps: معياري

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
