Search API Solr Search (8.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›
