Search API Solr Search (8.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: none
am: ምንም

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
