Search API Solr Search (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: none
mr: काहीच नाही

en: Files
mr: फाईल्स

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›
