Search API Solr (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: yes
th: ตกลง

en: error
th: ผิดพลาด

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: none
th: ไม่มี

en: no
th: ไม่

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: access denied
th: ปฏิเสธการเข้าใช้

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Additional information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
