Search API Solr Search (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: yes
fi: kyllä

en: Language
fi: Kieli

en: error
fi: virhe

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Files
fi: Tiedostot

en: no
fi: ei

en: Page
fi: Sivu

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: access denied
fi: pääsy kielletty

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Standard
fi: Standardi

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Advanced configuration
fi: Edistyneet valinnat

en: Domains
fi: Domainit

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: not found
fi: ei löytynyt

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Indexed
fi: Indeksoitu

en: Master
fi: Isäntä

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi
