Search API Solr Search (8.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: yes
az: bəli

en: Language
az: Dil

en: error
az: səhv

en: Password
az: Parol
