Search API Solr Search (8.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: yes
oc: òc

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: name
oc: nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Files
oc: Fichièrs

en: no
oc: non

en: Page
oc: Pagina

en: Advanced
oc: Avançat

en: access denied
oc: accès refusat

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Schema
oc: Esquèma

en: Standard
oc: Estandard

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Domains
oc: Domenis

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Indexed
oc: Indexé

en: Master
oc: Maître
