Search API Solr Search (8.x-2.1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: yes
fil: oo

en: Language
fil: Wika

en: error
fil: mali

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Export
fil: Luwasin

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Page
fil: Pahina

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: Standard
fil: Karaniwan

en: Last modified: @time.
fil: Huling binago: @time.
