Search API Solr Search (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ
