Search API Solr Search (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: yes
ne: हो

en: Language
ne: भाषा

en: error
ne: त्रुटि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: no
ne: हैन

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Index
ne: सूची
