Search API Solr Search (8.x-2.4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
