Search API Solr Search (8.x-2.5) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: yes
sl: da

en: Language
sl: Jezik

en: error
sl: napaka

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Standard
sl: Standardni

en: Index
sl: Indeks

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Additional information
sl: Dodatne informacije
