Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: yes
af: ja

en: Language
af: Taal

en: error
af: fout

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Export
af: Voer uit

en: Page
af: Bladsy

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Index
af: Indeks

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
