Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: yes
ast: Sí

en: Language
ast: Llingua

en: error
ast: fallu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Files
ast: Ficheros

en: no
ast: non

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Standard
ast: Estándar
