Search API Solr Search (8.x-3.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: yes
ta: ஆம்

en: Language
ta: மொழி

en: error
ta: பிழை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Undefined
ta: வரையறுக்கப்படாதது

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Standard
ta: தரமானது

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Additional information
ta: மேலதிகத் தகவல்கள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
