Search API Solr Search (8.x-3.0-beta4) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: yes
sq: po

en: Language
sq: Gjuha

en: error
sq: gabim

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Export
sq: Eksporto

en: no
sq: jo

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Additional information
sq: Informacione shtesë
