Search API Solr Search (8.x-3.0-rc1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: yes
ku: بەڵێ

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Index
ku: نوانە
