Search API Solr Search (8.x-3.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: yes
mg: eny

en: Language
mg: Teny

en: error
mg: hadisoana

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
