Search API Solr Search (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: yes
th: ตกลง

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: no
th: ไม่

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Additional information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
